neaepsana.blogspot.com

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 Βουλιαγμένη – Δόξα Άνοιξης 0-2 (0-0) Νίκη Δροσιάς – Πρωτέας Π. Φωκαίας 2-1 (1-0) Άρτεμις – Αμφιάραος Καλάμου 3-1 (1-0) Λαυρεωτική – Σταμάτα 2-1 (2-0) Νικολακάκης – Παμπαιανικός 2-1 (1-1) Διόνυσος – Ατλαντίς 1-6 … Read More

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 – ώρα 15.00 Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ (Παπαποστόλου – Μπουξμπάουμ, Βιτσεντζάτος) Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. (Ζαχαρόπουλος – Καραθανάσης, Κακάνης) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020 – ώρα 15.00 Γήπ. Κ. Αχαρνών: ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ … Read More

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 – ώρα 15.00 Γήπ. Βουλιαγμένης: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ (Φωστέρης – Σοφιάς, Αλεξοπούλου) Γήπ. Δροσιάς: ΝΙΚΗ ΔΡ. – ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. (Δραγάτης – Λάμπρου, Σπίθας) Γήπ. Σπάτων: ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛ. (Ανδρ. Βλάχος – Κάλλης, … Read More

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020 – ώρα 15.00 Γήπ. Παιανίας: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΥΛΩΝΑΣ (Δήμας – Χριστοδούλου, Αλεξόπουλος) Γήπ. Πολυδενδρίου: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ (Παπαποστόλου – Περδίκη, Κίνας) Γήπ. Βάρης: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ (Κουτρομάνος – Ρίζος, Καμπέρος) ΚΥΡΙΑΚΗ … Read More

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020 ΑΟ Παιανίας – Αυλώνας 2-2 (1-2) Νικηφόρος – ΑΟ Κερατέας 0-6 (0-3) Ολυμπιακός Βάρης – Πανσταυραϊκός 7-0 (4-0) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020 – ώρα 15.00 Γήπ. Αγ. Άννας: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ (Γκούγκαρης – Δημόπουλος, Πασχάλης) … Read More

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020 Βουλιαγμένη – Νικητές Μεσογείων 1-2 (1-2) Νίκη Δροσιάς – Εθνικός Ν. Μάκρης 2-2 (1-1) Άρτεμις – Πρωτέας Π. Φωκαίας 0-2 (0-1) Λαυρεωτική – Αμφιάραος Καλάμου 2-0 (2-0) Νικολακάκης – Σταμάτα 0-2 (0-1) ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020 … Read More

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Η λεγόμενη Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΑΝΑ στην συνεδρίαση της Τρίτης 7/1/2020 έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις: * Ποινές αποβληθέντων ποδοσφαιριστών ΡΑΚΙΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παθιακάκης) 3 αγωνιστικές και 30 ευρώ πρόστιμο. ΦΩΤΟΣ Ι. (Γλυκών Νερών) 3 αγωνιστικές και 30 ευρώ πρόστιμο. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. … Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Α’ - Β’ - Γ’ ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Α’ – Β’ – Γ’ ΑΝΔΡΩΝ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                 ΟΜΑΔΕΣ               ΒΑΘ.      ΑΓ.       Ν.         Ι.          Η.         ΤΕΡΜ. 01. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ  40      14      13      1        0        41-11 02. ΤΡΙΓΛΙΑ               32      14      10      2        2        28-14 03. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘ.     26      14      7        … Read More

ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ, ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΡΑ

ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ, ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020 Α’ κατηγορία (13η αγωνιστική): Παθιακάκης – Γλυκά Νερά 2-1 (0-0) ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020 Β’ κατηγορία (13η αγωνιστική): Νικολακάκης – Πρωτέας Π. Φωκαίας 2-1 (2-1) Γ’ κατηγορία (13η αγωνιστική): ΑΟ Παιανίας – Κουβαράς 1-4 (0-4)

3 ΑΓΩΝΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

3 ΑΓΩΝΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣΑ’ κατηγορία (13η αγωνιστική): Κυριακή 5/1/20 (ώρα  15.00) Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Μανιώτης – Καραθανάσης, Λάμπρου)Β’ κατηγορία (13η αγωνιστική): Σάββατο 4/1/20 (ώρα 15.00)Γήπ. Κ. Αχαρνών: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ (Παπαποστόλου – Πολυχρονιάδης, Κουτζιακουτζίδης)Γ’ … Read More